Mieszkanie na sprzedaż Kraków, Prądnik Biały , Górka Narodowa , Aleja 29 Listopada

3 pokoje
48.78 m²
13 900,00 zł/m2
1 piętro
HME-MS-6952

678 042 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Bez prowizji

Szczegóły oferty

Symbol oferty HME-MS-6952
Powierzchnia 48,78 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 48,78 m²
Liczba pokoi 3
Liczba sypialni 2
Rodzaj budynku apartamentowiec
Standard
Piętro 1
Liczba pięter w budynku 5
Garaż możliwość kupna
Stan lokalu deweloperski
Okna PCV 3 szyby, ciepły montaż
Instalacje nowe
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2026
Pomieszczenia
Liczba łazienek 1

Opis nieruchomości

Nowoczesne 3 pokoje z dużym balkonem | Górka Narodowa

Na sprzedaż wyjątkowo ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 49 m², zlokalizowane na 1. piętrze nowo powstałego apartamentowca w rejonie Górki Narodowej (boczna al. 29 Listopada).

Mieszkanie cechuje się dwustronnym doświetleniem oraz widokiem na zagospodarowaną, zieloną przestrzeń osiedla. To idealny układ dla pary, rodziny lub pod pewny wynajem.

Najważniejsze informacje:

  • Powierzchnia: ok. 49 m²

  • Cena: 678 042 zł

  • Cena za m²: 13 900 zł/m²

  • Liczba pokoi: 3 (Salon z aneksem + 2 sypialnie)

  • Piętro: 1 (budynek z windą)

  • Ekspozycja: wschód-zachód (dwustronne)

Atuty nieruchomości:

  • Świetny układ 3-pokojowy – maksymalnie wykorzystany metraż, brak pustych przestrzeni,

  • Duży, słoneczny balkon – idealne przedłużenie salonu na popołudniowy relaks,

  • Zielone otoczenie – pod blokiem nowoczesne strefy rekreacyjne, alejki spacerowe i siłownia zewnętrzna wyłącznie dla mieszkańców,

  • Lokalizacja – szybki dojazd do centrum al. 29 Listopada, blisko uczelni i pełnej infrastruktury (sklepy, usługi).

Przemyślany układ pomieszczeń:

  • Salon z aneksem kuchennym i jadalnią oraz wyjściem na balkon,

  • Sypialnia główna z miejscem na duże łóżko i szafę,

  • Druga sypialnia – idealna dla dziecka lub jako biuro do pracy zdalnej,

  • Ustawna łazienka z miejscem na pralkę i suszarkę,

  • Przedpokój z wnęką na szafę garderobianą.

    Zapraszam do kontaktu!

Doradca Klienta

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
12 2
Niepoprawny wynik