Dom na wynajem Kraków, Krowodrza, Wola Justowska, Al. Kasztanowa

6 pokoi
200.00 m²
80,00 zł/m2
HME-DW-6897

16 000 zł

Dom na wynajem
Oferta na wyłączność

Szczegóły oferty

Symbol oferty HME-DW-6897
Powierzchnia 200,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 552 m²
Liczba pokoi 6
Liczba sypialni 4
Rodzaj domu wolnostojący
Standard
Liczba pięter w budynku 2
Ogrodzenie działki mieszane
Rok budowy 2026
Glazura łazienki nowego typu
Wyposażenie łazienki kabina prysznicowa, WC, umywalka, bidet
Joanna Świątek

Joanna Świątek

Pośrednik w obrocie nieruchomościami nr lic. 15641
Nr licencji: 15641

Napisz wiadomość 20 Ofert

Opis nieruchomości

Prezentujemy do wynajęcia dom wolnostojący usytuowany w sercu Woli Justowskiej w Krakowie.
Dom w trakcie wykańczania, istnieje możliwość zmiany aranżacji wnętrz na życzenie klienta. Dom niebanalny, o nowoczesnej bryle, jasny, przestronny, z ogromnym tarasem na dachu. 
Dom składa się z dwóch kondygnacji,
na parterze w centralnej części domu mamy bardzo dużą, jasną jadalnię, o wysokości dwóch kondygnacji, z  przeszkloną ścianą, duży, przeszklony salon, osobną, jasną kuchnię ze spiżarnią, pomieszczenie śluzy oddzielające spiżarnię od garażu, garderobę, ubikację oraz hall i garaż.